Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 16 » Конкурс "Патріот" та "Соняшник"
12:11
Конкурс "Патріот" та "Соняшник"

Одним із найсуттєвіших показників моральності людини є патріотизм. Патріотизм — любов до Батьківщини, відданість їй і своєму народу. Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства. Патріотичні почуття учнів засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов'язаним з ними.

20 лютого 2018 року  учні Старогутянського НВК  стали учасниками дев'ятого конкурсу з українознавства «Патріот» Завдання конкурсу мали різний ступінь складності, однак відповідали змісту і вивченому матеріалу того чи іншого класу.

13 березня в нашому НВК була проведена Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». Участь у грі взяли учні 1-9 класів. Всього 13 учнів стали учасниками гри у березні 2018 року.
        На них чекали цікаві, нелегкі завдання, котрі стосуються рідної мови та літератури, історії, народознавства, мистецтва. Виконання непростого обсягу роботи вимагало перевірки шкільних знань, ерудиції, логічного мислення, творчо орієнтуватися в сучасному інтелектуальному середовищі.
        Гра дає можливість дітям показати свої здібності при виконанні завдань, перевірити грамотність, уміння логічно мислити, працювати самостійно. Родзинкою завдань для всіх є ребуси, які учні із задоволенням розв`язують. Нехай «Соняшник» квітне всім нам на радість!
        

Переглядів: 25 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: