Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 23 » Екскурсія шкільною бібліотекою
23:10
Екскурсія шкільною бібліотекою

Першачки Старогутянського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ» нещодавно відсвяткували свято «Прощавай, Букварику». Дітки вивчили всі літери, навчилися читати і тому настав час стати справжніми читачами нашої бібліотеки.  У  шкільну   бібліотеку  завітали першокласники разом з класним керівником   Білецькою В.М.
     Змістовно і цікаво відбулася ця зустріч,  метою якої було ознайомити  майбутніх читачів із бібліотекою і книгою;  дати дітям поняття: «бібліотека», «бібліотекар», «книга», «читальна зала», «читач»; долучити першокласників до книги, як до джерела людської мудрості; розвивати у дітей бажання читати; прищепити любов і повагу до книги та бережливе ставлення до неї.
     Шкільний бібліотекар Раїса Леонідівна  наголосила дітям на призначенні бібліотеки, на роль  книги в житті людини. Ознайомила першокласників з правилами користування бібліотекою, читальною залою, режимом роботи шкільної бібліотеки та правилами поводження з книгами.
     З цікавістю першачки дізналися, що бібліотеку ще  називають Книжковим Королівством,  в якому править Королева Книга і що це місто, де у відповідних  будиночках-стелажах  живуть книги.
     Подорожуючи далі читальною залою майбутні читачі потрапили у «Царство загадок», із захопленням відвідали книжковий вернісаж «Казки з берега дитинства», де впізнали героїв казок за ілюстраціями.
    А ще не залишилися байдужими до запитань «Казкової вікторини», тому що хором давали відповіді на запитання бібліотекаря.
Успішно пройшовши всі зупинки шкільної бібліотеки школярі автоматично стали справжніми читачами. Діткам було вручено формуляри читачів нашої бібліотеки і в подаруночок про перше знайомство з бібліотекою,  бібліотекар подарувала цікаві розмальовки та правила читача.

Переглядів: 18 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: