Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 19 » День Толерантності
13:51
День Толерантності

16 листопада у Старогутянській гімназії відзначали Міжнародний день Толерантності.


 Основною метою було: ознайомити учнів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння, продовжити формування толерантного ставлення однокласників між собою, сприяти розвитку в учнів самосвідомості, яке допомагає дітям побачити себе та інших такими, які вони є насправді, розвивати терпимість до відмінностей між людьми.
    Психологічною службою були проведені анкетування для старших класів,  для учнів початкової школи (1-4 класи) учнівське самоврядування створили «Квітку ТОЛЕРАНТНОСТІ» на кожній пелюстці, якої були зазначені риси толерантної людини і діти мали можливість ознайомитись з цими рисами і в подальшому розвивати їх у собі. 
     Для учнів середньої школи були проведені інформаційні п’ятихвилинки,тренінгові заняття на тему «Толерантність у нашому житті», де школярі мали змогу ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові. Також педагог організатор разом із учнівським активом   провели акцію «Дружні долоньки єдності» на знак того, що «Ми різні, але ми – рівні.  
     На протязі дня, по школі було заховано смайлики,  і всі учні брали участь у грі «Знайди посмішку», крім того, раз у раз лунав «Чарівний дзвінок», який закликав до акції щирості «Обійму безкоштовно». 
    День  пролетів цікаво і швидко,  але приємні враження та  піднесений настрій.залишаться надовго. 
     Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

 

Переглядів: 9 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: