Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 26 » День Цивільного Захисту
13:50
День Цивільного Захисту

 

"Кожен має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха… Держава як гарант цього права створює систему цивільної оборони, яка має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру"

18 квітня з метою вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя; вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок учнів та педагогічного колективу у захисті від наслідків надзвичайних ситуацій в нашому закладі відбувся день цивільного захисту. 

Відповідно до плану-графіку День ЦО розпочався загальношкільною лінійкою, на якій начальник штабу Микола Іванович  ознайомив учнів із планом проведення Дня ЦО. 

18 квітня відбувся єдиний урок, на якому класні керівники провели бесіди з учнями про надзвичайні ситуації.

О 12-30 прозвучав сигнал тривоги. Учні та співробітники організовано покинули приміщення школи. На евакуацію витратили 2 хвилини 5 секунд, з приміщень було евакуйовано 100% присутніх. 

О 14.00 розпочалися змагання, які поділялися на теоретичну та практичну частину. Змагалися 2 команди "Орли" та "Захисники" в різних естафетах. 

Після проведення занять було підведено підсумки Дня ЦО на загальношкільній лінійці. Сподіваємося, що навчальні тривоги ніколи не переростуть в реальні. Та все ж отримані знання допоможуть в випадку надзвичайних ситуацій.

Переглядів: 96 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: