Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 21 » «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».
13:31
«Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

7 лютого 2017 року у світі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є кращий і доброзичливий настільки, наскільки кожний з нас є ввічливим та позитивним онлайн.

Вчителі інформатики нашого НВК провели ряд бесід з учнями молодших та старших класів про корисність та небезпеку різного роду ресурсів мережі Інтернет, на яких наголосили про величезні можливості щодо спілкування, навчання, розваг, але, разом з тим, і загроз (комп’ютерні віруси, шахрайство, кібер злочинність і т.інш.) які можуть мати негативні наслідки в реальному житті.

Усі учні брали активну участь в обговоренні даної теми (давали відповіді, запитували), так, як абсолютно кожен з них практично кожного дня використовує ресурси мережі.

Учні переглянули відеоролик «Правила безпеки в Інтернеті», на основі якого ще краще узагальнили та систематизували свої знання як безпечно користуватися Інтернетом та правила етикету в мережі, а саме «Що правильно, що не правильно», «Що потрібно, що не потрібно», «Що можна, а що не можна».

 

 

Переглядів: 41 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: